Tworzenie stron www Warszawa

Z naszym projektem wypromujesz swoją markę w najpiękniejszy sposób. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, sklepy internetowe, responsywne strony internetowe, landing page, portale, strony korporacyjne jak również aplikacje mobilne. Jeżeli szukają Państwo firmy z Warszawy, która wykona profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, zapraszamy do kontaktu z Lifemotion. Z przyjemnością umówimy się osobiście u Państwa w firmie lub w naszej warszawskiej siedzibie. Projektowane przez nas strony www wyróżniają się nie tylko niepowtarzalnym designem, ale również intuicyjną i prostą obsługą.
Projektowane przez nas serwisy www to doskonale przemyślane narzędzia pracy dla naszych klientów. Zrealizujemy dla Ciebie każdy nawet najbardziej wymagający projekt. Od prostej strony wizytówki firmowej, poprzez rozwinięte strony firmowe, strony korporacyjne, aż po rozbudowane portale internetowe. Zespół kreatywnych designerów stworzy odpowiedni wizerunek Twojej firmy w Internecie i wypromuje ją
w sieci. Przez cały okres trwania projektu zapewniamy doradztwo i opiekę Project Managera, w każdym aspekcie związanym z realizacją Twojej strony internetowej.

Etapy
tworzenia
strony
internetowej

1. Analiza Potrzeb

Przeprowadzimy głęboką analizę Twoich potrzeb i zaprezentujemy najbardziej korzystne rozwiązania. To na tym etapie wybierzemy technologie, dopasowaną do realizacji projektu Twojej strony internetowej.

2. Makieta

Na bazie analizy potrzeb stworzymy dla Ciebie makietę projektu, która pozwoli Ci zobaczyć jak funkcjonalnie będzie zbudowana Twoja strona internetowa.

3. Koncepcja graficzna

Na bazie zaakceptowanej makiety, zaprojektowany zostanie unikalny projekt graficzny strony internetowej. Po akceptacji całego layout serwisu pliki graficzne zostaną przekazane do działu developmentu odpowiedzialnego za programowanie.

4. Oprogramowanie

Na tym etapie zespół wykwalifikowanych programistów przystąpi do oprogramowania Twojej strony internetowej tak, aby serwis był dostosowany do wszelkiego rodzaju przeglądarek internetowych
i urządzeń.

5. Testy

Adekwatnie do wymagań i zakresu projektu oferujemy zarówno testy wewnętrzne jak i zewnętrzne z udziałem testerów wykonujących określone zadania. Pozwoli to na wyeliminowania wszelkich błędów.

6. Oddanie projektu

Na tym etapie oddajemy projekt w ręce klienta (wgrywamy serwis na serwer klienta) jak również szkolimy z zakresu obsługi dedykowanego systemu zarządzania treścią CMS. Przekazujemy wszelkie dostępy niezbędne w prowadzeniu strony internetowej.

Pięć dni w tygodniu służymy pomocą w kwestiach technicznych związanych z działalnością twojej strony internetowej.

Wdrożenia
silników Open
Source

Dla naszych klientów nie tylko tworzymy dedykowane autorskie oprogramowanie dla stron internetowych lecz również wdrażamy najlepsze i najbardziej rozpoznawalne rozwiązania Open Source, takie jak WordPress, Joomla etc.

Strony www Warszawa Joomla, Wordpress

System WordPress czy Joomla świetnie sprawdza się do standardowych stron WWW. Jakość tych systemów potwierdza duża liczba użytkowników, organizacji, magazynów czy marek, które korzystają z tego systemu.

Pytania?
Skontaktuj się
z nami.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat procesu tworzenia strony internetowej, jej funkcji i możliwości lub masz inne pytanie związane
z naszą ofertą, napisz na adres warszawa(at)lifemotion.pl
lub zadzwoń: +48 516 096 995.

Kontakt
z agencją

Centrala Łódź

Gdańska 126/128
(budynek B, lokal 211)
90-520, Łódź

+48 516 096 995
+48 516 096 996

biuro(at)lifemotion.pl
warszawa(at)lifemotion.pl

Filia Warszawa

Sarmacka 1a
02-972, Warszawa

+48 510 572 466
+48 516 096 995

warszawa(at)lifemotion.pl