Tworzenie
stron www Łódź

Jesteśmy łódzkim, doświadczonym zespołem projektantów z branży technologii internetowych, których połączyła pasja i doświadczenie.

Nasza agencja działa w sektorze projektowania i tworzenia stron internetowych najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze trendy
i obowiązujące standardy sieciowe
. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Projekt graficzny tworzymy z zachowaniem najwyższej staranności.

HTML5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL - Strony www Łódź

Realizowane przez nas projekty łączą w sobie unikalny design oraz wysoką użyteczność. Strony internetowe tworzymy w oparciu o najnowsze technologie (HTML5, CSS3, JS, RWD, WCAG) oraz optymalizację względem wyszukiwarek internetowych. Efektem tych działań są projekty przyjazne dla Google oraz wygodne dla użytkowników.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi: projektowania stron internetowych, sklepów internetowych, responsywnych stron internetowych, stron korporacyjnych, landing page, portali internetowych, pozycjonowania stron, projektowania graficznego,
jak i administracji stron. Na wykonane usługi dajemy pełną gwarancję oraz wsparcie po zakończeniu zlecenia. Kreatywne podejście do projektu to podstawa naszej działalności jak również stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Etapy
tworzenia
strony
internetowej

1. Analiza Potrzeb

Przeprowadzimy głęboką analizę Twoich potrzeb i zaprezentujemy najbardziej korzystne rozwiązania. To na tym etapie wybierzemy technologie, dopasowaną do realizacji projektu Twojej strony internetowej.

2. Makieta

Na bazie analizy potrzeb stworzymy dla Ciebie makietę projektu, która pozwoli Ci zobaczyć jak funkcjonalnie będzie zbudowana Twoja strona internetowa.

3. Koncepcja graficzna

Na bazie zaakceptowanej makiety, zaprojektowany zostanie unikalny projekt graficzny strony internetowej. Po akceptacji całego layout serwisu pliki graficzne zostaną przekazane do działu developmentu odpowiedzialnego za programowanie.

4. Oprogramowanie

Na tym etapie zespół wykwalifikowanych programistów przystąpi do oprogramowania Twojej strony internetowej tak, aby serwis był dostosowany do wszelkiego rodzaju przeglądarek internetowych
i urządzeń.

5. Testy

Adekwatnie do wymagań i zakresu projektu oferujemy zarówno testy wewnętrzne jak i zewnętrzne z udziałem testerów wykonujących określone zadania. Pozwoli to na wyeliminowania wszelkich błędów.

6. Oddanie projektu

Na tym etapie oddajemy projekt w ręce klienta (wgrywamy serwis na serwer klienta) jak również szkolimy z zakresu obsługi dedykowanego systemu zarządzania treścią CMS. Przekazujemy wszelkie dostępy niezbędne w prowadzeniu strony internetowej.

Pytania?
Skontaktuj się
z nami.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat procesu tworzenia strony internetowej, jej funkcji i możliwości lub masz inne pytanie związane
z naszą ofertą, napisz na adres biuro(at)lifemotion.pl
lub zadzwoń: +48 516 096 995.

Kontakt
z agencją

Centrala Łódź

Gdańska 126/128
(budynek B, lokal 211)
90-520, Łódź

+48 516 096 995
+48 516 096 996

biuro(at)lifemotion.pl
warszawa(at)lifemotion.pl

Filia Warszawa

Sarmacka 1a
02-972, Warszawa

+48 510 572 466
+48 516 096 995

warszawa(at)lifemotion.pl