Oferta

Our clients are
always happy :)

Prosta aktualizacja stron dzięki CMS

Obsługa własnej strony internetowej nie musi być skomplikowana - dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu typu CMS można wprowadzać w niej zmiany bez posiadania wiedzy programistycznej.

Nasza agencja wykonuje profesjonalne strony internetowe CMS - Warszawa oraz dla Klientów działających w innych miejscowościach. To najlepszy wybór dla każdego, kto chce samodzielnie dbać o swoją stronę WWW!

CMS to system zarządzania treścią (ang. Content Management System), czyli specjalne oprogramowanie, które pozwala na łatwe tworzenie
i aktualizowanie stron internetowych przez osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy technicznej.

Panel CMS dostępny na stronie internetowej dla uprawnionych użytkowników pozwala na wprowadzenie szeregu modyfikacji, między innymi dla:

  • treści
  • grafiki
  • plików video

Oprogramowanie typu CMS znajduje zastosowanie w sklepach internetowych, aby prowadzące je osoby mogły łatwo zmieniać ofertę, ale również sprawdza się w przypadku zwykłych stron firmowych, na których również dokonuje się aktualizacji różnych elementów.

W naszej agencji oferujemy w tym zakresie kompleksowe wsparcie, które obejmuje tworzenie paneli CMS „szytych na miarę”, dzięki czemu ich obsługa jest tak prosta. Elastycznie dopasowujemy się do Klientów, zapewniając im pełną pomoc w ramach prowadzenia stron internetowych każdego typu.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w ramach tworzenia stron WWW z prostymi w obsłudze panelami CMS!

Realizacje