Oferta

Projektujemy, wdrażamy i administrujemy profesjonalnymi stronami www. W zależności od potrzeb naszych Klientów tworzymy również sklepy internetowe. Realizujemy kompleksowe kampanie internetowe, dbamy
o pozycjonowanie, tworzymy aplikacje mobilne oraz prowadzimy konkursy i inne działania w mediach społecznościowych.
Informacja w postaci obrazkowej najszybciej dociera do ludzkiego mózgu. Konsumenci rozpoznają firmy po ich logotypie często prędzej niż po nazwie. Kreacja identyfikacji wizualnej firmy rozpoczyna się od prawidłowo zaprojektowanego logotypu.
Identyfikacja wizualna (corporate identity) to tak naprawdę wszystkie projekty graficzne, tworzące wizerunek i tożsamość marki, firmy czy produktu. Nasza agencja realizuje pełny zakres działań (projektowanie księgi znaku Warszawa czy projektowanie SIW - systemu identyfikacji Warszawa) w tej materii: zaczynając od zaprojektowania logotypu (znaku i kreacji graficznej nazwy firmy czy produktu), poprzez rekomendację fontu, kreację druków firmowych (papier firmowy, koperty, teczki ofertowe, wizytówki, foldery etc.), kończąc fizyczną produkcją wszystkich tych materiałów.
Nawet wiodące marki i firmy wraz z upływem czasu wymagają odświeżenia wizerunku (Warszawa). Refresh wizerunku (Warszawa) zazwyczaj ma za zadanie odpowiedzieć na nowe potrzeby rynku czy branży i obecne oczekiwania klientów. Jeżeli Twoja firma jest już jakiś czas na rynku, możesz odczuwać potrzebę odświeżenia branding. Warszawa jak i inne miasta podążają za trendami ulegającymi ciągłej zmianie, postęp techniki sprawia, że nawet bardzo dobrze rozpoznawalne marki, mogą wymagać Rebrandingu (Warszawa). Z wielu nowych badań wynika, że w dzisiejszych czasach klienci doceniają skłonność do dopasowywania się wizerunku firmy, do otaczającego nas, ciągle zmieniającego się świata.
Lifemotion jest zespołem profesjonalistów, specjalizujących się
w kreowaniu nieszablonowych projektów brandingowych. Tworzymy strategie kreatywne kładąc nacisk na wyniki. W ten sposób zrealizowaliśmy wiele koncepcji employer brandingowych w Warszawie
i całej Polsce.
Dobór odpowiednich rozwiązań technologicznych rozpoczynamy od analizy działań naszych Klientów, ich bezpośredniej konkurencji
i czynników charakterystycznych dla branży i środowiska, w którym działają. Następnie sugerujemy najlepsze rozwiązania technologiczne.
Przygotowujemy projekty do druku, rekomendujemy najbardziej efektywne rozwiązania. Dostarczamy najwyższej jakości wydruki na dowolnym nośniku (gadżety, opakowania, systemy oznakowania zewnętrznego
i wiele innych). Produkujemy materiały spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Realizujemy kampanie zarówno z obszaru PR korporacyjnego,
jak i produktowego.

Opracowujemy strategię komunikacji dla Klienta, w oparciu o analizę jego działalności i otoczenia, w którym funkcjonuje, prowadzimy zewnętrzne biuro prasowe, świadczymy usługi z obszaru komunikacji kryzysowej, monitorujemy media i przygotowujemy analizy medialne.
Jesteśmy łódzkim, doświadczonym zespołem projektantów z branży technologii internetowych, których połączyła pasja i doświadczenie.

Nasza agencja działa w sektorze projektowania i tworzenia stron internetowych najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze trendy
i obowiązujące standardy sieciowe
. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Projekt graficzny tworzymy z zachowaniem najwyższej staranności.
Z naszym projektem wypromujesz swoją markę w najpiękniejszy sposób. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, sklepy internetowe, responsywne strony internetowe, landing page, portale, strony korporacyjne jak również aplikacje mobilne. Jeżeli szukają Państwo firmy z Warszawy, która wykona profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, zapraszamy do kontaktu z Lifemotion. Z przyjemnością umówimy się osobiście u Państwa w firmie lub w naszej warszawskiej siedzibie. Projektowane przez nas strony www wyróżniają się nie tylko niepowtarzalnym designem, ale również intuicyjną i prostą obsługą. Projektowane przez nas serwisy www to doskonale przemyślane narzędzia pracy dla naszych klientów. Zrealizujemy dla Ciebie każdy nawet najbardziej wymagający projekt. Od prostej strony wizytówki firmowej, poprzez rozwinięte strony firmowe, strony korporacyjne, aż po rozbudowane portale internetowe.

Zespół kreatywnych designerów stworzy odpowiedni wizerunek Twojej firmy w Internecie i wypromuje ją w sieci. Przez cały okres trwania projektu zapewniamy doradztwo i opiekę Project Managera, w każdym aspekcie związanym z realizacją Twojej strony internetowej.

Kontakt
z agencją

Centrala Łódź

Gdańska 126/128
(budynek B, lokal 211)
90-520, Łódź

+48 516 096 995
+48 516 096 996

biuro(at)lifemotion.pl
warszawa(at)lifemotion.pl

Filia Warszawa

Sarmacka 1a
02-972, Warszawa

+48 510 572 466
+48 516 096 995

warszawa(at)lifemotion.pl