Identyfikacja
wizualna

Identyfikacja wizualna (corporate identity) to tak naprawdę wszystkie projekty graficzne, tworzące wizerunek i tożsamość marki, firmy czy produktu. Nasza agencja realizuje pełny zakres działań (Projektowanie księgi znaku Warszawa czy projektowanie SIW - systemu identyfikacji Warszawa) w tej materii: zaczynając od zaprojektowania logotypu (znaku i kreacji graficznej nazwy firmy czy produktu), poprzez rekomendację fontu, kreację druków firmowych (papier firmowy, koperty, teczki ofertowe, wizytówki, foldery etc.), kończąc fizyczną produkcją wszystkich tych materiałów.
W trakcie kreacji identyfikacji wizualnej tworzymy również tzw. brand book, czyli księgę znaku, która jest dokumentem i instrukcją mówiącą o tym, jak właściwie powinno stosować się logotyp w projektach marketingowych. W księdze znaku znajduję się dokładny opis logotypu, akceptowalne palety kolorystyczne, wersje mono- i achromatyczne informacje o polach ochronnych, które zawsze należy używać wokół logotypu, jak również wzory dobrego, jak i złego stosowania na wielu materiałach i nośnikach.
Elegancka, zwracająca uwagę, spójna, wyróżniająca się na tle konkurencji a co najważniejsze dedykowana do danej branży korporacyjnej identyfikacji wizualnej (projektowanie corporate identity Warszawa) to początek tworzenia długofalowych i skutecznych marketingowo relacji
z klientami. Konsekwentne i przemyślane projektowanie identyfikacji wizualnej marki i firmy sprawia, że firma lub produkt staje się rozpoznawalna na rynku. Ważne, aby pamiętać, że projektowanie identyfikacji wizualnej firmy jak i projektowanie identyfikacji wizualnej marki jest równie ważna jak komunikacja PR -owa. Mówimy tu przede wszystkim o samej nazwie, głównym haśle, jak również o wszystkich publikacjach.

Kontakt
z agencją

Centrala Łódź

Gdańska 126/128
(budynek B, lokal 211)
90-520, Łódź

+48 516 096 995
+48 516 096 996

biuro(at)lifemotion.pl
warszawa(at)lifemotion.pl

Filia Warszawa

Sarmacka 1a
02-972, Warszawa

+48 510 572 466
+48 516 096 995

warszawa(at)lifemotion.pl