Oferta

Our clients are
always happy :)

Aktualizacja stron internetowych

Jedna z naszych specjalności to aktualizacja stron internetowych - Warszawa i dla Klientów z innych miast w kraju. Odśwież swoją stronę WWW i przyciągnij na nią jeszcze więcej internautów!

Aby strona internetowa mogła stale pełnić swoją funkcję, musi być poddawana regularnym zmianom. Strony WWW stworzone przed laty często nie spełniają obecnie obowiązujących wymogów - przestarzałe rozwiązania mogą nie tylko obniżyć atrakcyjność wizualną strony WWW, ale także zmniejszyć jej czytelność oraz poziom bezpieczeństwa.

Właśnie dlatego zalecana jest aktualizacja stron internetowych, która pozwala na dostosowanie ich do aktualnych norm i oczekiwań. Nowa, udoskonalona strona internetowa może iść również w parze z odświeżeniem wizerunku firmy!

Usługa aktualizacji stron internetowych obejmuje między innymi:

  • dopasowanie stron WWW do urządzeń mobilnych
  • zmianę zawartości oraz grafiki na stronie internetowej
  • uaktualnienia oprogramowania do najnowszych wersji
  • wprowadzenie dodatkowych procedur bezpieczeństwa, na przykład szyfrowania
  • wdrożenia oprogramowania, na przykład CMS do obsługi stron WWW
  • optymalizacja budowy i zawartości strony internetowej

Nasi specjaliści zadbają o to, aby Twoja strona internetowa była aktualna zawsze i wszędzie - zapewniamy kompleksowe usługi, które obejmują wszystkie powyższe czynności, a także szereg innych prac zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

W razie dodatkowych pytań związanych z usługą aktualizacji stron internetowych jesteśmy zawsze do dyspozycji. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

Realizacje